top of page

Інформація для клієнтів МПС "ВАРТА"

 

Шановні панове!

 

 

 

Вітаємо Вас з рішенням, яке Ви прийняли, обравши юридичні послуги МПС «Варта». Дякуємо за довіру. Двадцять чотири години на добу наші юристи та адвокати готові прийти до Вас на допомогу, надати Вам необхідні юридичні консультації та поради.

 

 

 

Сучасне життя з кожним днем стає все складнішим, особливо якщо йдеться про законодавство. Щоденно змінюються закони, інші нормативні акти, інструкції та постанови відомств. Часом важко розібратися у різних «положеннях», «рішеннях», «роз’ясненнях» самостійно, а також відслідкувати появу нових законодавчих норм або змін вже існуючих. Поява нових послуг та технологій безумовно, поліпшує якість життя. Нові сервіси роблять його комфортнішим. Але користування новими можливостями дедалі більше втягує нас у правові відносини із зовнішнім світом. В наслідок цього маємо справу із все більшою кількістю проблем.

 

Купівля житла, оренда квартири, продаж автомобілю, оформлення кредиту, заповнення податкової декларації, реєстрація, оформленні паспорту, трудового договору, оформлення пенсій, соціальних виплат, приватизація житла… Ви, напевно, намагалися самостійно вирішити навіть нескладні проблеми в офіційних установах і знаєте, що це таке.

 

Чи насправді потрібна та величезна кількість довідок, витягів та інших документів, яку вимагають від Вас посадовці?

 

Юридичний сервіс Мобільної Правозахисної Служби «Варта» — це можливість отримати такі послуги:

 

Консультації

 

Завдяки нашому сервісу Ви можете необмежену кількість разів отримувати поради та юридичні консультації юристів та адвокатів з усіх без винятку правових питань, що стосуються Вас і членів Вашої родини.

 

Юридичні проблеми не завжди повинні вирішуватися в суді. Наш сервіс орієнтований саме на те, щоб за допомогою кваліфікованих адвокатів та юристів швидко та професійно вирішити Ваше юридичне питання ще до того, як воно перетвориться на проблему.

 

Наша задача — вчасно надати Вам потрібну юридичну пораду і допомогти уникнути конфліктної ситуації.

 

Сім днів на тиждень, 365 днів на рік наші фахівці допоможуть Вам захистити свої права і інтереси, зберігаючи Ваш час, нерви та гроші.

 

Тепер без зайвого клопоту, за допомогою звичайного телефонного дзвінка, Ви маєте можливість швидко отримати компетентні юридичні консультації спеціалізованих адвокатів.

 

Екстренна юридична допомога

 

Багатоканальний телефон забезпечить Вам терміновий доступ до компетентної швидкої «юридичної допомоги». Це дасть можливість отримувати екстрені консультації та рекомендації у надзвичайних випадках, таких як ДТП або інші конфлікти за участі третьої сторони, гострих адміністративних конфліктах, що вимагають термінового втручання, подій за участю правоохоронних органів, а також екстрену допомогу при кримінальному переслідуванні, за необхідністю надання свідчень та пояснень.

 

Ніхто з нас не застрахований від надзвичайних ситуацій. Ми, як і наші рідні, можемо бути втягнуті до них всупереч нашій волі, навіть якщо ми є абсолютно законослухняними громадянами.

 

Автомобільна аварія, конфлікт з сусідами, непередбачена ситуація з нашими дітьми на вулиці, в школі тощо – це лише декілька прикладів, коли терміново потрібна юридична допомога.

 

На жаль, дуже часто наші права порушуються або не дотримуються навіть органами, котрі покликані їх захищати.

 

У стані емоційного шоку, який часто трапляється в екстремальних ситуаціях, важливо негайно отримати правову допомогу та підтримку, щоб: — знати свої права та можливі наслідки; — В екстрених ситуаціях одразу обирати правильну лінію поведінки; — упевнитися у правильності процедур (або законно відмовитися від участі в них); — точно зафіксувати важливі моменти.

 

В такій ситуації, іноді протягом декілька хвилин, життєво необхідно отримати екстрену юридичну допомогу кваліфікованого та досвідченого фахівця, який достеменно орієнтується у питаннях щодо конфліктів. Багатоканальний телефон забезпечить Вам терміновий доступ до компетентної «швидкої юридичної допомоги».

 

Юридичні висновки

 

Не всі питання можуть бути вирішені в перебігу телефонної консультації. Тому Вам надається можливість отримати юридичний висновок з поставленого питання у письмовій формі, що довалить надалі його використовувати, наприклад, при вирішенні спорів за участю третьої сторони, коли необхідні документальне підтвердження та обґрунтована думка юристів.

 

При зверненні до фахівців часто ми зіштовхуємося зі складністю розуміння специфічної термінології, що ускладнює застосування на практиці отриманих порад та рекомендацій. Ми знову і знову звертаємося до фахівців за роз’ясненнями, витрачаючи при цьому час, гроші та псуючи нерви.

 

Для зручності ми розробили послугу з надання письмових юридичних висновків.

 

Юридичні висновки складаються з трьох форм:

 

- юридичне роз’яснення – висновок за результатом аналізу матеріалів, що надійшли до Вас;

 

- юридичний коментар – висновок за результатом розгляду наданого документу, договору або позивної заяви;

 

- юридична бізнес-консультація — висновок з питань, пов’язаних з веденням Вашого бізнесу.

 

Використання тої чи іншої форми визначається виключно специфікою питання та Вашим проблемам, чи то аналіз ризиків при укладенні контракту або покроковий порядок дій для здійснення юридичної процедури.

 

Юридичні висновки – це доступний та ефективний спосіб вирішення правових питань.

 

Юридичне обслуговування

 

У разі необхідності Ви отримаєте можливість особистої зустрічі з юристом або адвокатом, який спеціалізується у відповідній галузі права і зможе вивчити Ваші документи, скласти звернення, представити Ваші інтереси в інстанціях або в суді. Вартість цієї послуги не входять до абонентської плати.

 

Ми готові надати Вам допомогу з усіх без винятку юридичних питань.

 

Послуга «передання телефонної трубки адвокату»

 

Інколи Ви не в змозі вірно передати поради юриста третім особам, знаходячись у стресовому стані не контролюєте ситуацію або просто бажаєте розмову з посадовцями вести через адвоката – у Вас є чудова можливість передання телефонної трубки для безпосереднього спілкування юриста з третьою стороною.

 

У надзвичайних ситуаціях складну бесіду для захисту Ваших прав з третьою стороною проведуть висококваліфіковані фахівці нашої служби.

 

Послуга «Дзвінок адвоката»

 

 

         У разі складнощів у спілкуванні щодо захисту своїх прав при вирішенні проблеми у державних установах, організаціях,  з юридичними особами таза умови дійсної потреби, Ви  маєте  ексклюзивну можливість замовити дзвінок юриста у якості адвоката.

 

         У самих складних обставинах юристи компанії стануть Вашими особистими адвокатами і допоможуть вирішити проблеми безпосередньо шляхом прямого телефонного дзвінка третій особі.  

 

Ваші переваги

 

Ви заощаджуєте час!

 

Тепер Вам не потрібно витрачати час на пошуки адвоката.

 

Тепер Вам не треба витрачати час на очікування зустрічі, сидіння в чергах – час призначаєте Ви.

 

Тепер Вам не треба витрачати час на дорогу: з будь — якої точки світу, з будь якого телефону – наші юристи завжди на зв’язку.

 

Ви заощаджуєте гроші!

 

Чим частіше Ви радитеся з юристом, тим менше зайвих витрат у Вас буде.

 

Скільки б юридичних консультацій Вам буде потрібно – абсолютно всі вони включені до абонентської плати.

 

Ви заощаджуєте сили!

 

Тепер для вирішення того чи іншого питання Вам не потрібно докладати спеціальних зусиль: шукати юриста, збиратися та їхати з ним на зустріч, нервувати з приводу позитивного вирішення Вашої проблеми.

 

Тепер достатньо просто взяти телефон та набрати номер.

 

24 години на добу Ви знаходитесь під постійним захистом професіоналів – це допоможе Вам відчувати себе впевнено у будь якій ситуації, навіть дуже далеко від рідних місць.

 

Хто зможе користуватися послугами юридичного сервісу

 

Карта МПС «Варта» є ключем, що забезпечує доступ до послуг юридичного сервісу.

 

Вашою картою не можуть користуватися інші особи. При неправомочному використанні послуги ми залишаємо за собою право в односторонньому порядку розірвати договір.

 

Не зможуть користатися послугою також ті особи, у яких закінчився передплачений термін надання послуг юридичного сервісу.

 

Зверніть увагу!

 

- вартість дзвінків визначаються операторами зв’язку; — уважно прочитайте інструкцію користування нашою послугою; — будь ласка, конкретно формулюйте питання, щоб отримати на нього швидку відповідь; — в особливо складних випадках підготовка відповіді може вимагати певного часу. В цих випадках юрист зв’яжеться з вами за Вашим бажанням в обумовлений час або повідомить, коли інформація, стосовно якої зроблений запит, буде готова.

Політика захисту персональних данних клієнтів "Варти"

 

Пам’ятка абонента МПС «Варта»

 

 

 

Активація

 

Щоб почати користуватися карткою, Вам необхідно її активувати.

Для цього необхідно:

- зв’яжіться з нами за телефоном, вказаним на картці та назвіть номер карти (з 9.00 до 21.00). Вам поставлять декілька питань, відповіді на які будуть ідентифікувати Вас, як користувача при наступних зверненнях до наших юристів. Це додатковий захист, щоб у випадку втрати чи викрадення Вашої картка Ваші данні не були використані іншими особами.

- запам’ятайте Ваше кодове слово! Воно Вам знадобиться при наступних зверненнях за консультацією.

-  Ваша картка буде активована протягом однієї години.

-  В екстрених ситуаціях картка активується моментально

- Юридична картка надає Вам доступ до "Варта-клубу" та його спеціальних цін

Також пам'ятайте, що картка автоматично активується у разі використання картки для участі у акціях, акційних знижках і т.п.

ВАЖЛИВО! Картка активується не пізніше ніж через 6 місяців з моменту придбання.

У разі відсутності активації з боку клієнта протягом 6 місяців, картка  активується автоматично.

 

Рекомендації

 

Ми рекомендуємо завжди мати картку при собі. На картці містяться номери телефонів за якими Ви завжди зможете з’єднатися з нами.

- внесіть телефонні номери МПС «Варта» до телефонної книги свого телефону;

- запрограмуйте телефонні номери юридичної служби на кнопки швидкого виклику.

Номера телефонів юридичних ліній будуть вказані на Вашій картці (Київстар, МТС, Лайф)

 

Електронна адреса для надсилання письмових запитів:

varta.karty@gmail.com

У разі необхідності Ви можете звертатись  до служби клієнтських відносин  за електронною адресою - vartovi.2013@gmail.com

 

Важлива інформація

 

У випадку втрати чи викрадення картки, а також якщо у Вас змінилися контактні данні, будь ласка, зв’яжіться з нами за телефоном департаменту клієнтських відносин.

 

Правила надання юридичних послуг

Правила надання юридичних послуг

Мобільною Правозахисною Службою «Варта»

 

 

Стаття 1. Застосування

 

1.1 Правила надання юридичних послуг Мобільною Правозахисною Службою «Варта» (далі – МПС «Варта») розроблені згідно з Цивільним кодексом України, Законом України «Про захист прав споживачів» й регулюють відносини з надання юридичних послуг клієнтам в обсязі і порядку, встановленому даними Правилами, а також пов’язаних з ним послуг (сервісне обслуговування, супутня передача даних та інше).

Дані правила встановлюються компанією, є публічною офертою та можуть бути прийняті клієнтом не інакше, як шляхом приєднання до них у цілому.

1.2 Умови даних Правил не поширюються на відносини сторін з питань, пов’язаних з одержанням юридичних послуг, не передбаченим даними Правилами або узгоджених з окремим юристом.

1.3 У випадку внесення змін до Законодавства України, які стосуються правовідносин сторін за даними Правилами, вони підлягають приведенню у відповідність з новоприйнятими нормативними актами з моменту набрання ними законної чинності. Умови, не обумовлені даними Правилами, регламентуються законодавством України.

 

Стаття 2. Картка клієнта

 

2.1 Карта клієнта є персональним ідентифікаційним носієм для надання можливості доступу його власнику до використання можливостей одержання послуг МПС «Варта», відповідно до даних Правил. Карта є власністю клієнта й передається у володіння й користування на весь період обслуговування.

2.2 Номер картки клієнта, зазначений на лицьовій стороні картки є номером клієнта, за допомогою якого здійснюється ідентифікація клієнта.

 

Стаття 3. Порядок і умови укладання Договору

 

3.1 Договір набуває чинності й стає обов’язковим для сторін з моменту його укладання.

3.2 Договір укладається на підставі даних Правил шляхом акцепту Правил Клієнтом. Повним та безумовним акцептом клієнтом даних Правил визнається здійснення дій Клієнтом з активації Картки будь яким зі встановлених Компанією способів.

3.3 Договір вважаться укладеним на період надання послуг МПС «Варта», що визначається тарифним планом.

3.4 Правила діють у відношенні Клієнта відповідно обраного Клієнтом тарифного плану.

3.5 У відповідності зі ст..6 Закону України «Про захист персональних даних» Компанія в період з моменту укладення Договору обробляє дані Клієнта з використанням своїх програмно-апаратних засобів. Під обробкою персональних даних розуміються будь-яка дія або сукупність дій, здійснених в інформаційній (автоматизований) системі, які пов’язані зі збиранням, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, зміною, оновленням, знеособленням, знищенням відомостей про фізичну особу.

3.6 Обов’язки Компанії стосовно Клієнта з надання послуг та виконання робіт виникають у момент активації картки Клієнта. Дія договору, укладеного на один календарний рік, закінчується о 23.00 за Київським часом дня, наступного за триста шістдесят шостою добою з моменту активація Картки.

Після закінчення терміну дії Договору, за відсутності у 7-денний термін письмових заперечень з боку Клієнта щодо Договору, послуги вважаються належним чином наданими Компанією й прийнятими Клієнтом. Зобов’язання сторін за договором припиняються з моменту закінчення дії Договору.

 

Стаття 4. Тарифні плани для надання юридичних послуг

 

4.1 Перелік послуг, що надаються Клієнту, визначаються обраним Клієнтом тарифним планом без урахування інших послуг, які можуть додатково надаватися Компанією.

4.2 Крім передбачених даними Правилами послуг, Клієнт може замовити інші послуги, що надаються Компанією. Умови надання додаткових послуг обумовлюються з Клієнтом індивідуально.

4.3 Компанія встановлює нижченаведені тарифні плани:

4.3.1 За тарифним планом « Класика» надаються послуги:

— юридичні консультації в необмеженій кількості;

— екстрена юридична допомога в необмеженій кількості;

— послуга «передача телефонної трубки» діє протягом першого місяця та пролонгується за умови надання записаного відео, аудіо запису чи письмового відгуку щодо отриманої послуги. Період надання послуг встановлений рівним одному календарному року. Послуги, передбачені цим тарифним планом надаються виключно на користь Власника Картки.

4.3.2 За тарифним планом «Цитадель» надаються послуги:

- юридичні консультації в необмеженій кількості;

- екстрена юридична допомога в необмеженій кількості;

- послуга «Передача телефонної трубки» необмежено ( за умови дійсної потреби, коли Клієнт не має можливості захистити свої права після отримання юридичної консультації юриста Компанії);

- послуга «Дзвінок адвоката» необмежено (за умови дійсної потреби, коли Клієнт не має можливості захистити свої права при вирішенні проблеми у державних установах, організаціях,  при спілкуванні з юридичними особами тощо);

- послуга «Безпека в екстремальній ситуації« (евакуація, медична допомога, забезпечення провізією у перші дні)  

- «юридичний коментар» у кількості не більше двох за кожний календарний місяць;

- «юридичне роз’яснення» у кількості не більше двох за кожний календарний місяць;

- «юридична бізнес консультація» не більше двох за кожний календарний місяць.

- пакети документів

Період надання послуг встановлений рівним одному календарному року.

Послуги, передбачені цим тарифним планом надаються виключно на користь Власника Картки.

 

Стаття 5. Перелік послуг МПС «Варта»

 

5.1 «юридична консультація» — послуга з надання консультації в усній формі в рамках телефонної розмови , що полягає у роз’ясненні суті норм права, які регулюють відносини у представленому запиті, ризиків, що випливають із них, методів та способів їх вирішення.

5.2 «Екстрена юридична допомога» — юридична консультація, що надається в оперативному режимі стосовно запитів негайного реагування, якщо обставини ситуації клієнта вимагають оперативного вирішення ( наприклад дорожньо – транспортний випадок, оперативні або слідчі заходи правоохоронних органів, аварії та інші надзвичайні ситуації).

5.3 «Передання телефонної трубки» — особлива послуга, що надає можливість спілкування безпосередньо юриста Компанії з третьою стороною, що порушує або не забезпечує дотримання законних прав Клієнта. Здійснюється шляхом передання Клієнтом телефонної трубки третій стороні або з особливих обставин безпосередньо юристом Компанії.

5.4 «юридичний коментар» — надання письмової юридичної консультації за результатом аналізу представленого на розгляд тексту документа у формі правового висновку.

5.5 «Юридичне роз’яснення» — надання письмової юридичної консультації у формі правового висновку на запит, здійснений у письмовій формі;

5.6 «Юридична бізнес консультації» — надання письмових юридичних консультацій з питань, пов’язаних зі здійсненням особою індивідуально — підприємницької діяльності, яка надається на письмовий запит.

5.7 «Дзвінок адвоката» —  ексклюзивна послуга, що надає можливість спілкування безпосередньо юриста Компанії з третьою стороною, що порушує або не забезпечує дотримання законних прав Клієнта. Здійснюється шляхом замовлення Клієнтом дзвінка третій стороні безпосередньо юристом Компанії.

Для одержання послуги необхідно звернутися до Компанії шляхом здійснення письмового запиту у формі електронного листа на адресу vartovi.2013@gmail.com або у телефонному режимі.

Електронний лист повинен мати заголовок ( тема листа) ідентичний номеру картки Клієнта. Зміст листа моє однозначно визначати суть запиту.

У разі, якщо запит потребує додаткового роз’яснення юрист Компанії здійснює дзвінок Клієнту.

Результат надання послуги оголошується Клієнту шляхом зворотного дзвінка в термін три робочі дні.

 

Стаття 6. Порядок запиту та одержання послуги

 

6.1 Послуга "Юридична консультація" надається щодня в період часу з 9.00 до 21.00 за Київським часом, без перерв за телефонами, наданими на картці Клієнта. Вартість дзвінка визначається згідно з умовами тарифного плану оператора зв’язку Клієнта.

6.2 Послуга «Екстрена юридична допомога» надається щодня цілодобово.

6.3 Послуга «Юридичний коментар» надається з понеділка по п’ятницю, за винятком святкових днів, у період часу з 9.00 до 21.00 за Київським часом без перерв.

Для одержання послуги необхідно звернутися до Компанії шляхом здійснення письмового запиту у формі електронного листа на адресу vartovi.2013@gmail.com.

Електронний лист повинен мати заголовок ( тема листа) ідентичний номеру картки Клієнта. Зміст листа моє однозначно визначати суть запиту.

Результат надання послуги надається на електронну пошту Клієнта в термін 48 годи з моменту запиту. У разі, якщо запит потребує більшого періоду розгляду термін обробки може підвищитися до п’яти діб.

6.4 Послуга «юридичне роз’яснення» надається з понеділка по п’ятницю, за винятком святкових днів, у період часу з 9.00 до 21.00 за Київським часом без перерв.

Для одержання послуги необхідно звернутися до Компанії шляхом здійснення письмового запиту у формі електронного листа на адресу vartovi.2013@gmail.com з додаванням документа, який необхідно розглянути у форматі doc, png, jpg.

Електронний лист повинен мати заголовок ( тема листа) ідентичний номеру картки Клієнта. Зміст листа моє однозначно визначати суть запиту.

Результат надання послуги надається на електронну пошту Клієнта в термін 48 годи з моменту запиту. У разі, якщо запит потребує більшого періоду розгляду термін обробки може підвищитися до п’яти діб.

6.5 Послуга «Юридична бізнес консультація» надається з понеділка по п’ятницю, за винятком святкових днів, у період часу з 9.00 до 21.00 за Київським часом без перерв.

Для одержання послуги необхідно звернутися до Компанії шляхом здійснення письмового запиту у формі електронного листа  з додаванням документа, який необхідно розглянути у форматі doc, png, jpg. Електронний лист повинен мати заголовок ( тема листа) ідентичний номеру картки Клієнта. Зміст листа моє однозначно визначати суть запиту.

Результат надання послуги надається на електронну пошту Клієнта в термін 48 годи з моменту запиту. У разі, якщо запит потребує більшого періоду розгляду термін обробки може підвищитися до п’яти діб.

6.6 Запити, що сформовані в іншій формі, ніж зазначено ст. 6 даних Правил, не допускаються.

6.7 У випадку одержання неповних або недостовірних відомостей за відсутності яких надання консультації не є можливим, Компанія має право відмовити в наданні консультації.

6.8 Здійснюючи запит на одержання послуг, передбачених даним Правилами, Клієнт висловлює свою згоду на використання Компанією відомостей при нього для організації інформаційного обслуговування.

6.9 Всі звернення Клієнта за номерами телефонів Компанії записуються з метою повноцінного здійснення діяльності з надання послуг.

Поширення запису розмови за участю Клієнта допускається тільки з умов надання Клієнтом на це згоди.

 

Стаття 7. Умови надання послуг

 

7.1 Послуги МПС «Варта» надаються виключно у разі дотримання нижченаведених умов.

7.2 Всі послуги за конкретним планом відповідно до даних Правил надаються на користь Клієнта на платній основі за рахунок коштів, що сплачуються Компанії Замовником таких послуг.

7.3 Телефонна юридична консультація здійснюється з юридичних питань, пов’язаних з Клієнтом (тобто питань, пов’язаних зі специфікою правовідносин, учасником яких є Клієнт та близькі члени його родини.

7.4 Фахівці дають відповідь на питання, якщо ситуація Клієнта дозволяє відповісти на питання безпосередньо у процесі поточного телефонного з’єднання ( без подальшого з’ясування обставин чи перегляду документів).

7.5 Клієнт не обмежений часом консультації.

7.6 Консультації з питань підприємницької (господарської) діяльності не надаються за випадків, встановлених даними Правилами.

7.8 При надходженні питань, що потребують перегляду джерел правового регулювання, можливо надання послуги шляхом зворотного виклику Клієнта на його номер телефону в узгоджений з Клієнтом час протягом наступних 24 годин.

7.9 Клієнт не має права передавати чи іншим чином відчужувати своє право на одержання послуг.

7.10 Дія Договору та період надання послуг не подовжується на період відсутності можливостей здійснення запиту на одержання послуг до Компанії.

 

Стаття 8. Контроль якості послуг

 

8.1 У рамках користування послугами, передбаченими даними Правилами Клієнт має право запитувати здійснення додаткового контролю за якістю послуг, що надаються., який здійснюється Службою клієнтських відносин Компанії.

8.2 Звернення до Служби клієнтських відносин Компанії здійснюється в період часу з 9.00 до 21.00 за Київським часом з понеділка по п’ятницю, за винятком святкових днів.

8.3 Звернення до Служби клієнтських відносин Компанії направляються протягом 48 годин з моменту одержання конкретної послуги або з моменту закінчення терміну, встановленого даними Правилами для одержання даної послуги, у випадку її не отримання на електронну пошту - vartovi.2013@gmail.com або  через скайп-чат Служби контролю якості на офіційному сайті.

 

Стаття 9. Права Клієнта

 

9.1 Користуватися послугами Компанії протягом усього терміну дії Договору, який визначається у відповідності зі ст. 3 Правил, без обмеження кількості і тривалості звернень;

9.2 Користуватися всіма знижками та спеціальними пропозиціями для Клієнтів, а також партнерів Компанії;

9.3 Повідомлять Компанії про всі випадки ненадання консультацій, а також некоректного проводження співробітника або фахівця Компанії;

9.4 Одержувати необхідну та достовірну інформацію про Компанію, обсяг послуг, що надаються;

9.5 Одержувати клієнтську кореспонденцію каналами телефонного та електронного зв’язку. Наданням електронної адреси Клієнт підтверджує свою згоду на передачу кореспонденції через відкриті канали зв’язку ( Інтернет).

 

Стаття 10. Обов’язки Клієнта

 

10.1 Ознайомитися з умовами даних Правил та обсягом можливих Послуг;

10.2 Надати повну та достовірну інформацію, необхідну для ідентифікації того, хто звертається до Компанії у якості Клієнта;

10.3 Користуватися послугами відповідно до умов даних Правил;

10.4 Не використовувати послуги у протиправних цілях, а також не вчиняти дій, які завдають шкоду Компанії або третім особам;

10.5 При зверненні в Компанію не порушувати вимог законодавства України, прийнятих суспільством норм моралі та моральності;

10.6 Користуватися послугами особисто;

10.7 Своєчасно перевіряти обсяг та якість наданих послуг та приймати виконані роботи, виконані послуги у порядку, передбаченому даними Правилами;

10.8 Не допускати користування послугою особами, які не є клієнтами відповідно до даних Правил.

 

Стаття 11. Права Компанії

 

11.1 Визначати умови надання Послуг;

11.2 Залучати для здійснення своєї діяльності інші юридичні або фізичні особи відповідно до чинного законодавства;

11.3 Перевіряти надану Клієнтом інформацію, а також виконання Клієнтом умов даних Правил;

11.4 Припиняти надання Послуг на період перевірки виконання Клієнтом умов даних Правил, у разі виявленні обґрунтованої підозри в порушенні Клієнтом положень даних Правил;

11.5 Відмовити повністю або частково в наданні послуг Клієнту у випадку: — порушенням Клієнтом умов Правил Компанії; — коли необхідність замовлення послуг спричинена протиправними інтересами Клієнта; — коли надання послуг пов’язане з необхідністю порушення Компанією вимог чинного законодавства, прийнятих в суспільстві норм моральності та моралі.

 

Стаття 12. Обов’язки Компанії

 

12.1 Надавати Клієнту послуги, відповідно до вимог даних Правил;

12.2 Вживати необхідних організаційних заходів для захисту персональних даних Клієнта та дотримуватись установлених вимог щодо конфіденційності відомостей про Клієнта;

12.3 Організовувати консультаційне обслуговування з питань користування послугами;

12.4 Повідомляти Клієнта про перелік необхідних документів щодо звернення або в тих чи інших ситуаціях

 

Стаття 13. Припинення Договору

 

13.1 Надання послуг, відповідно до даних Правил, припиняється при розірванні договору на надання юридичних послуг  за  згодою сторін; 

13.2 За ініціативою Клієнта, Договір може бути розірвано до моменту активації юридичної картки

13.3 У випадку відмови Клієнта від користування послугами, наданому йому відповідно до даних Правил, Клієнт не може делегувати права, які мав даний Клієнт, третій особі.

 

Стаття 14. Порядок пред’явлення претензій

 

14.1 Всі розбіжності чи суперечки, які можуть виникнути, врегульовуватимуться шляхом переговорів.

bottom of page