top of page

Земля тепер буде доступна для всіх!

Кожен українець має право на отримання земельної ділянки під забудову та частина ( ті що працювали у свій час в КСП) для ведення особистого селянського господарства (городу). В місті під забудову – 0,1 га (10 соток), в районі – 0,25 га (25 соток) і до 2 га під город (для працівників сільгосппідприємств).

Саме так прописано у Земельному Кодексі України. Всі про це право знають, але далеко не всі його можуть реалізувати. На цьому питанні шаленими темпами наживаються чиновники, які реалізують це право тільки за конкретну суму (чималу).


І виходить така річ, земля ніби є, але тільки для своїх або згідно куплених квитків.


Я досить довго міркував з цього приводу. Шукав механізми реалізації цього права і нарешті зараз можу поділитися своїми трудами.


Разом зі своєю командою юристів Правозахисної Групи «Варта» ми розробили цілий ряд документів і дій, які дають чіткий результат – зобов’язують орган місцевого самоврядування і конкретно чиновника, який представляє цей орган, прийняти рішення про виділення вам земельної ділянки, в рамках реалізації вашого права на отримання земельної ділянки. Не грає ролі, місто це чи село. Механізм діє. Він протестований. У всіх чотирьох випадках, коли було застосовано цю процедуру, був один і той самий результат – було прийнято рішення про виділення земельної ділянки.


Процес триває до 12 місяців. Далі починаються приємні турботи, оформлення документації для оформлення права власності на цю землю.


Ніяких хабарів, ніяких прохань на колінах в кабінетах чиновників, чітка процедура і конкретний результат.


Розуміючи те, що це має перевернути з ніг на голову (а точніше з голови на ноги) систему виділення землі і це викличе колосальне збурення з боку органів влади – я хочу максимально швидко надати таку можливість кожному бажаючому українцю, тим самим убезпечивши себе від прямого фізичного тиску.


Я спробував максимально просто донести суть питання до вас, тому не шукайте в статті юридичних обґрунтувань, оскільки дійсними будуть тільки ті документи, які будуть завірені печатками ПГ «Варта». Роблю це для того, щоб не дати можливості владі і шахраям спотворити правильні речі! За 9 років продуктивної правозахисної діяльності не один раз стикнувся із перешкодами влади, так як за спиною понад 23 000 виграних справ по землі, пільгам, нерухомості і т.д.


Дзвоніть, пишіть, отримуйте відповіді.

Поважаймо себе – борімося за свої права!


Проверьте позже
Когда посты будут опубликованы, вы увидите их здесь.
Свіжі публікації
Шукати за тегами
Тегов пока нет.
Архів
bottom of page